"Диканька" - перший в Маріуполі ресторан, 

який цілком виправдовує звання Етнічного! 

Унікальний дизайн, краща українська кухня, 

незамінна атмосфера української культури!

Дизайн залу гармонійно об'єднує в собі вікові народні традиції й сьогоденність. Хороводом проминають перед очима стіни старих мазанок з рушниками, розписані полтавськими майстрами, сільська жарка піч і затишні хатинки. Все, починаючи від посуду і закінчуючи виробами з очерету й дерева - ручна робота, зроблена на замовлення спеціально для ресторану!

1-1

 

Веселі дівчата у вишиванках принесуть Вам рожеві пелюстки смачного сала з часником, вареники власного приготування із самими різноманітними начинками та штоф фірмової обпалюючої горілки. А справжній український борщ готується по особливому старовинному рецепту та подається, як повелося, з рум'яними пампушками.

У "Диканьці" ви не тільки смачно пообідаєте, але й повністю поринете в справжній український побут та зможете придбати деякі національні сувеніри! 

Це ідеальне місце як для вечері в дружній компанії, так і для будь-яких урочистостей! Весілля, банкети, корпоративи у поєднанні з ексклюзивним дизайном і відмінним обслуговуванням - стануть незабутнім святом для Вас і Ваших гостей! 

 

низ